20.000 muslimských polygamistů v Itálii. Znásobilo se zatýkání zradikalizovaných muslimů.

19. 08. 2016 3:55:29 Blog iDnes.cz
Islámské komunity žádají státní uznání mnohoženství. V mnoha mešitách je to již praktikuje. A další požadavek bude zavedení práva šaría ??? Jihadisté? Imámové a islámské komunity nikdy nikoho nenahlásili ! Toto je umírněný islám?

Ve skutečnosti je polygamie mezi muslimy, kteří žijí v Itálii, realitou. Podle odhadů centra Averroes, potvrzené sdružením ACMID – Žena (Sdružení marockých žen v Itálii), existuje již nejméně 20 tisíc případů. Italské zákony? Soudy je netrestají !!!

Dle koránu, polygamie musí být povolena první manželkou. Ve skutečnosti, téměř nikdy nikdo nepožádá o povolení manželku a věřící muslim uzavře až čtyři manželství. I v Evropě, samozřejmě, protože náboženské pravidlo platí i mimo hranice jednotlivých států, kde se uplatňuje právo šaría. Podle zprávy Gatestone Institute, kterou zveřejnil deník “Messaggero” víme, že ” v Británii by mělo být alespoň 20 tisíc polygamních svazků, což je počet, kterého Francie dosáhla již v roce 2006. “Itálie není výjimkou. Jestliže v roce 2009 bylo jen sedm tisíc uzavřených manželství s více manželkami, masivní imigrace muslimů tento jev znásobila. A to natolik, že podle odhadů Centra Averroes, potvrzené Sdružením marockých žen v Itálii, tento počet vzrostl v roce 2013 na 14.500 a dále až na dnešních 20 tisíc.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/oltre-20mila-islamici-poligami-legge-italiana-non-li-punisce-1296714.html

Jeden člen muslimské komunity (nepřál si být jmenován kvůli ochraně budoucnosti jeho dcery) se setkal s Giuseppem De Lorenzo, novinářem deníku “il Giornale” a prozradil mu, že uvnitř muslimské komunity je obvyklé uzavírat manželství bez civilního obřadu. ” V našem náboženství je povoleno mít několik manželek. V italských mešitách se to děje i když to je zakázané. Tyto sňatky, které se slaví v mešitě nemohou být platně registrovány. Zůstávájí však platné pro všechny muslimy a to i v případě, že italský stát je neuznává. K případům polygamie se přidávají také dočasné sňatky a šaría povoluje i tajné svazky, pokud se konají před svědkem a notářem. V mnoha případech jsou to právě mešity co podporují mnohoženství a jsou tam organizována setkání mezi lidmi za ůčelem sňatku. Imamové se neinformují o rodinném stavu, jen zaplatíte za svatbu a dostanete ženu, i když už máte jinou a tak vzniknou případy polygamie”, přiznal výše uvedený muslim novinám.

Důvodem proč se to stále děje je, že ačkoli trestní zákoník stanoví trest od jednoho do pěti let, soudci nikdy nehnou ani prstem. Chaos islámské svatbyv italských mešitáchdokazuje existenci islámského práva, které běží paralelně s italským zákonem. Vícekrát se stalo, že i před jasnou bigamií se naše soudy raději od případu odvraceli a argumentovali, že muslima nebylo možné potrestat, protože “trestný čin se stal v jiných zemích”.

Takže také zde se uplatňuje šaría. Itálie klečí před Alláhem.

http://www.ilgiornale.it/news/politica/ecco-poligamia-gi-realt-casa-nostra-1291177.html

Zatímco v Miláně starosta Beppe Sala celebruje první homosexuální manželské svazky (další šílenství dnešní vlády), zakladatel Ucoii (Unie islámských společenství v Itálii) Hamza Roberto Piccardo otevřeně vyzval k uznání mnohoženství. Hlásá, že polygamie je občanské právo .

Takto se projevuje umírněný islám v naší zemi, v našem domově. Umírněný islám požaduje všude mešity a pro umírněný islám jeden z jeho nejproslulejších členů islámských společenství v itálii, Hamza Piccardo, žádá, aby byla začleněna do našeho právního systému polygamie, tak jako “civilní svazky gayů”.

Chytá se toho, že když už to mají povolené homosexuálové, tak oni na to mají také právo … zde vidíme, kam to spěje, když se nerespektují tradiční a přirozená pravidla o rodině a zákony a dělají se nesmyslné ústupky. Dopadne to vždy jako u těch jezinek …

A další požadavek jaký bude : zavedení práva šaría ???

Zatím se islámské komunity v Itálii pouze dožadují práv a nikdy neprojevili žádné reálné distancování se od extremistů, kteří konvertují k džihádu. Místo vykřikování o zavedení mnohoženství by nám pan Piccardo měl objasnit odkud pochází jejich financování? A proč nezačne nahlašovat návštěvníky svých náboženských center, kteří by mohli být podezřelí ?

http://www.ilgiornale.it/news/politica/programma-moderato-italia-poligamia-diritto-che-ci-spetta-1294640.html

Od roku 2015 do dneška bylo v Itálii vyhoštěno 107 muslimů podezřelých z teroristické činnosti.

Ze žádné místní islámské komunity nikdy nedošla hláška nebo upozornění na oddělení proti terorismu. Vždy je to jen překvapení dne.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/terrorismo-raffica-arresti-nessun-islamico-denuncia-1294285.html

Zdroj: https://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=544955

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...