ITÁLIE, Padova :  SEVEROAFRIČANÉ NAPADLI turisty z ČESKÉ REPUBLIKY,   zadržen  TUNISAN Ibrahim Jebali

ITÁLIE, PADOVA :  SEVEROAFRIČANÉ NAPADLI TURISTY Z ČESKÉ REPUBLIKY

Dva TURISTÉ z ČESKÉ REPUBLIKY se vraceli 15.02.2019 do hotelu ve 3:45 ráno, když procházeli pod arkádama v ulici Via Roma, v blízkosti Via XX Settembre, BYLI NAPADENI DVĚMA SEVEROAFRIČANY, kteří se snažili ukrást kabelku té ženy. Tito dva severoafričané nejprve požádali o informace, aby je odvedli od pozornosti, a pak se pokusili o násilnou loupež.

Tuto scénu zpozoroval místní občan, který tudy v té chvíli procházel, takže okamžitě zavolal policii:  hlídka policie – carabinieri ihned přspěchala na místo v momentě, kdy na scéně  stále probíhalo loupežné přepadení a okamžitě zablokovalo dva zločince. Dva turisté se nenechali zastrašit a díky jejich houževnatosti se agentům podařilo překazit loupež. Jeden ze dvou severoafričanů na kole unikl, ale policie se snaží zajistit jeho identitu díky kamerovému  systému. Ten druhý byl zatčen, je to 29letý Tunisan , Ibrahim Jebali, který  byl v odsouzen  v  okamžitém *přímém řízení na 1 rok a 6 měsíců.

* Velmi přímý rozsudek v italském právním řádu je zvláštním trestním řízením, stanoveným ve článcích. 449 občanského zákoníku a v kodexu trestního řízení, charakterizované tím, že  chybí předběžné slyšení a předběžná rozprava  v běžném trestním procesu.

Naštěstí dva turisté nebyli zraněni, ale strach byl a stále je ještě veliký, jak je uvedeno v  teleTG Padova.

Poznámka autora: Doporučuji všem turistům, aby nepodceňovali nebezpečí, které může nastat,  jestliže budou osamoceni procházet v Itálii nočním městem. Toto nebezpečí hrozí i ve dne a to i přesto, že je to pro agresory těžší kvůli přítomnosti mnoha chodců.

https://www.tgpadova.it/pages/787166//cronaca/aggredisce_turisti_rapinatore_bloccato.html

52281325_335303707092127_759009077270413312_n.jpg

Další informace v tištěném deníku il Mattino di Padova je ta, že se bude porovnávat  identikit  tohoto případu s případem, který se stal před několika, kdy  migrant na kole napadl španělskou studentku v ul via Grassi. Tuto studentku pachatel napadl fyzicky: hrubě s ní cloumal a srazil ji na zem. Dívka si dokonce rozrazila rty.  Agresor i přesto hrabal v její tašce, aby ji okradl o vše co by se mu mohlo hodit. Je zde podezření, že by se mohlo jednat o stejnou osobu.

 

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...