SALVINI: Macrone, Itálie si od tebe nenechá nic přikazovat !

salvini káva.png

PŘEKLAD VIDEA:  SALVINI  PEPRNĚ VYSVĚTLIL MACRONOVI SVŮJ NÁZOR

Ministr vnitra se zabývá Macronem, který si nás pozval všechny do Paříže, abychom podepsali dohodu, dle které, lodě co převáží migranty, musí přijet do Itálie. Na tvoje zdraví Emmanuel (Salvini pije kávu). Byl překvapený, že jsem ten dokument nepodepsal a nepřijel do Paříže. No tak to je něco! To je ale divné co?

Stejně žádný ministr do Paříže nejel, protože Paříž není žádné centrum světa a Macron není novodobý Napoleon, který svolává, zve, nedůvěřuje, vyhrožuje a uráží. Kamaráde … U sebe doma už máš pár problémů … Jak se mi zdá … takže se starej a zabývej se problémy a požadavky Francouzů.

ITÁLIE NIKDY NEBUDE TVŮJ UTEČENECKÝ TÁBOR. CHCEŠ OTEVŘENÉ PŘÍSTAVY? MÁŠ PŘÍSTAV V MARSEILLE, PŘÍSTAVY NA KORSICE.
FRANCIE JE OBROVSKÁ, SOLIDÁRNÍ, ŠTĚDRÁ A POHOSTINNÁ, ZÁVISLÁ NA TVÝCH SLOVECH, NA TVÝCH ZÁKONECH A TVÝCH ROZHODNUTÍCH. TAK NECHOĎ STRESOVAT NÁS !!!

Jestli trváš na tom, abychom podepsali dokument, o tom, že lodě budou jezdit do nejbližšího přístavu, tedy do Itálie a až potom se bude rozhodovat kam ty lidi poslat, tak to jsi špatně pochopil. Našel jsi špatného ministra, špatnou stranu a špatnou zem, protože Italové již neakceptují být ničí kolonií , nikoho sluhové a ničí otroci !

Proto jsem nepochopil podporu 5 hvězd nové evropské komisařce dosazenou Macronem a Merkelovou.

Toto není ta Evropa budoucnosti, kterou mám na mysli. Macron a Merkelová rozhodnou “ty jdi sem, ty jdi tam …” a ostatní podepíšou. NE NE! Nezajímá mě jestli je ve hře nějaké křeslo. Neprodám svoji zemi a svoji důstojnost, moji budoucnost a možnost změnit nařízení této Evropy pro dobro mých dětí za jedno křeslo. Takže konvokace od pana Macrona do Paříže budou na bázi sdíleného námětu a slušně.

Jinak nejsme pro nikoho žádné gardedámy !!! Jestliže chceš otevřít přístavy, otevři ty francouzské a když už, tak otevři i hranice ve Ventimiglia kde francouzská policie stále vrací opakovaně nazpět a v minulosti nechávali migranty na pospas v noci v lesích mezi Francií a Itálií.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...