Na lodi německých neziskovkářů přijel i drogový dealer, podezřelý z napojení na mafii

alanpng.png

Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla již jednou vyhoštěného drogového dealera původem z Nigérie

Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla do Itálie pěkný dáreček a to nelegálního migranta z Nigérie, který byl  v roce 2014  zatčen v Casal di Principe v oblasti Caserta a to za páchání kriminální činnosti na území Itálie – prodej drog a jiných omamných látek. Několik měsíců po zatčení, byl tento Nigeriec doprovozen na letiště a vyhoštěn letadlem do Lagosu (v roce 2015).

Taranthttps://youtu.be/w0BI6EI1Yig

Afričan byl dokonce podezříván z účasti na činnostech souvisejících s organizovaným zločinem pocházejícím z jeho země. Podle průzkumů provedených v posledních letech se oblast u města Caserta, včetně  pobřeží, staly skutečným “centrem nigerijské kriminální činnosti”.  Zde se organizují všechny druhy jejich aktivit – od těch, které se týkají drog, přes prostituci až po organizaci obchodování s lidmi z Afriky. 

Zdroj: http://www.ilgiornale.it/news/cronache/espulso-nel-2015-nigeriano-rintracciato-sulla-alan-kurdi-1779099.html

Pozn. autora: “Kolik takových dárečků, na které se ihned nepřijde neziskovkáři ještě přivezou?

Jen pro připomenutí, jelikož se blíží vánoce: také např. Anis Amri , který spáchal masakr na vánočním trhu v Německu (v Berlíně) přijel jako nelegální migrant na lodi přes Středozemní moře do Itálie!!!”

sbarchi.png

Zdroj: italské ministerstvo vnitra. Příjezdy dle roků a měsíců: settembre – září a ottobre – říjen jsou ve znamení nové proimigrantské vlády … novembre – listopad už také začal “hezky” …

Pro doplnění:  zpráva o příjezdech ze 03.11.2019 – v ten den dorazilo 239 migrantů
Dnes ráno loď neziskovky Sea Eye – Alan Kurdi vylodila v přístavu Taranto 88 migrantů o které se před Libyjskými břehy tahala s libyjskou milicí, která se pokusila nakládku neziskovkářů překazit (viz. video nahoře). Pro 2 osoby byl zajištěn převoz do nemocnice během týdne co loď čekala na povolení k přistání (na každé lodi je někdo “nějak”nemocný). 16.10.2019 v Taranu přistála taktéž neziskovková loď Ocean Viking se 176 migranty a následně s novou nakládkou v počtu 104 migrantů 30.10.2019 v Pozzallo – mezi těmito migranty , byl rozpoznán jeden pašerák a tudíž zatčen. Obě lodi nová, nikým nevolená vláda nechala čekat kvůli krajským volbám v Umbrii, aby nepřišli o hlasy – marná snaha, jejich pokus ve volbách se stal naprostým fiaskem. Vyhrála středopravice v čele se Salviniho Ligou. V noci z 2 na 3 listopadu tanker Asso Trenta naložil u Libye 151 osob, které jsou již v italských vodách a jede do přístavu Pozzallo …

sbarchi. asso 30png.png

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...