Migranti obchodující s drogou se pokusili zapíchnout reportéra Tv

Tento článek byl napsán pro Parlamentní listy: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-a-kriminalita-Malem-zapichnuty-novinar-V-Italii-609833

81901410_1278461212342879_2673040426436395008_n.jpghttps://www.ilgazzettino.it/italia/cronaca_nera/brumotti_striscia_notizia_colpito_coltellata_monza_spacciatori_giubbotto_antiproiettile-4978860.html

Není to poprvé, co Vittorio Brumotti, reportér tv pořadu „ Striscia la notizia,“ napaden. Pro Brumottiho a jeho kameramana to mohlo dopadnout opravdu hodně špatně.

82026653_480839269300948_5684734467202088960_n.jpg

Matteo Salvini (Lega)se k této poslední události také vyjádřil a sdílel zprávu na Twitteru: „Veškerá má solidarita s @brumottistar a týmem @Striscia za zbabělý útok. Drogoví dealeři prokletí delinkventi“.

Na ukázku Brumottiho předešlé video z 01.01.2020:

Vittorio Brumotti je opravdu velice odvážný:

MILANO

 

BOLZANO

Brumotti, jak uvádí místní noviny, byl v Monze, aby dokumentoval situaci související s obchodem s drogami v některých částech města. Těsně před útokem se nacházel u parčíku v ulici Azzone Visconti. je to jedna z oblastí, kde se prodávají drogy a to i navzdory masivní přítomnosti a četným kontrolám ze strany policie.

V neděli, asi ve 14 hodin, při natáčení reportáže, byli oba napadeni několika lidmi vyzbrojenými nožem – jedná se o SEVEROAFRIČANY.

Naštěstí měl Brumotti i jeho kameraman neprůstřelnou vestu, prozíravost, která zachránila reportérovi život !!! Bodná zbraň rozřízla pouze látku neprůstřelné vesty, na hrudník se nůž naštěstí nedostal. Kdyby nebylo vesty, mohlo dojít k velmi vážnému zranění, ne-li smrti reportéra Brumottiho. Kameraman byl zasažen nožem se zlomenou čepelí do nohy, ovšem jeho zranění by nemělo být vážné.

Lékaři s ambulancí Červeného kříže a Státní policie na místo přijeli okamžitě, ale útočníci již byli na útěku.

Vittorio Brumotti vypověděl:

„V jednu chvíli si obchodníci s drogami všimli některých skrytých kamer – vysvětlil reportér programu Mediaset – napadli mé spolupracovníky a zaměnili je za policisty.“

Pozn. autora:

Chápete kam to v Itálii až došlo? Oni je napadli, protože si mysleli, že jsou to policisté. POLICISTÉ! Žádný respekt před zákony a před policií !!! Ta jejich sebejistota, to je velmi alarmující !!!

Mistr sportu „Bike Trial“ se již dlouho specializuje na reportáže na téma drogové problematiky a bohužel, jak u bylo zmíněno, to není poprvé, kdy byl napaden obchodníky s drogami. Předtím byl například napaden v září v Pescaře ve čtvrti Rancitelli a v říjnu v parku na nám. Campo Marzio (Vicenza) atd.

https://www.milanotoday.it/foto/cronaca/cercano-di-accoltellare-brumotti-b-v-photographers/#brumotti-accoltellato-4.html

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...