Itálie vydíraná zahraničníma neziskovkama: Open Arms přivezla dalších 278 nelegálů

Již několik dní bylo možno sledovat křižování lodě španělské neziskovky Open Arms „s nákladem“ mezi Maltou a Itálií. Malta vykládku zásadně odmítla a tak neziskovka vyrazila tlačit na Itálii. S touto vládou bylo jasné, že nejpozději po krajských volbách, které končí v pondělí, bude některý z přístavů otevřen.

Tato pseudo-humanitární loď je od úsvitu v přístavu u Palerma a čeká na přijetí příkazů od námořních úřadů. Open Arms s 278 migranty na palubě, které naložila v období od 8. do 10. září během 3 nakládek v oblastech SAR, patřící Maltě a Libyi – získala v úterý večer z římské operačního střediska pobřežní stráže rozkaz nasměrovat loď do Palerma, ale nezískala povolení „bezpečný přístav“, o který si loď několikrát požádala, jak v Itálii, tak i na Maltě. Několik set metrů od břehu kotví také Sea Watch 4, která je tam již několik dní v karanténě.

Jenže nelegální migranti přece nebudou čekat na lodi „neziskovkářů“ až se je někdo uráčí přivítat!!! Oni nátlakem, tak jako vždy, musí dosáhnout svého, a proto se 76 nelegálních migrantů rozhodlo, že na protest doplavou na břeh sami. Samozřejmě se záchranýma vestama. Jestli na to migranti přišli sami a nebo jestli jim to poradili neziskovkáři je celkem jedno.

Svým chováním neziskovkáři – falešní dobrodinci – podporují obchod s lidmi. Pašeráci za ty peníze nakupují drogy a zbraně, takže i na tomto obchodě se podílí svým chováním všichni vítači bez rozdílu. Ilegalita nikdy nepřináší nic dobrého !!!

Takže teď se čeká jen na pokyny Prefektury, kdy a na které lodi budou tito nelegální migranti, na úkor italských daňových poplatníků, přijati do karantény. Je nutno také říci, že to jistě zástupcům této vlády, Demokratické straně (PD) a 5 hvězdičkám, v nadcházejících krajských volbách opravdu na popularitě nepřidá. Aby toho nebylo málo, tak do středozemí dorazila také neziskovkářská loď Alan Kurdi !!!

Samozřejmě se k tomu vyjádřil na svém Fb také Leader Ligy – Matteo Salvini:

Dnes přivezla do Palerma španělská neziskovka Open Arms téměř 300 nelegálních migrantů!!! 76 jich vyskočilo na „protest“ do moře, kde je vylovila pobřežní hlídka. Itálie je vydíraná zahraničními nevládními organizacemi, ostatní středomořské země jim nedovolí přijíždět. V Itálii máme otevřené přístavy a bohatou pohostinnost na výletních lodích, zatímco obchodníci s lidmi a falešní dobráci, kteří plní svá korýtka imigračním podnikáním, si mnou ruce. Gratuluji PD a 5 hvězdám, skvělá práce.
Italové vám brzy poděkují, počínaje touto nedělí.“

* v Itálii budou tuto neděli 20 a v pondělí 21 krajské volby v 7 krajích. Dohromady je v Itálii 20 krajů.

Zdroj: https://palermo.repubblica.it/cronaca/2020/09/17/news/open_arms_migranti_si_gettano_in_mare_per_protesta_al_largo_di_palermo-267606978/#gallery-slider=267635341

https://www.lastampa.it/cronaca/2020/09/17/news/dalla-open-arms-76-migranti-si-lanciano-in-mare-per-raggiungere-palermo-tutti-riportati-a-bordo-1.39317259

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...