VÝZVA NOSITELE NOBELOVY CENY MONTAGNIERA: OKAMŽITĚ ZASTAVME HROMADNÉ OČKOVÁNÍ

Nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier 15.01.2022v Miláně Foto: http://www.radioradio.it

ITÁLIE 15.01.2022: MONTAGNIER V MILÁNĚ


Je to možná nejdůležitější ze sobotních demonstrací od začátku nepokojů v celé Evropě. Ve Vídni probíhá obrovská akce organizovaná politickou opozicí, zatímco v Itálii se plní náměstí v Římě a Miláně. Významná akce pořádaná „Per l’Italia“ Paragone-Italexit se konala od 15 do 18 hodin v Miláně na Piazza XXV Aprile. Na obranu ústavních práv a proti řízení vládní zdravotní nouze a Zelenému pasu. Jeviště se zúčastnilo několik hostů, včetně bývalého pilota Marca Melandriho a Dr. Donzelliho. Nejočekávanějším hostem byl bezpochyby laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier.

Francouzský biolog a virolog, oceněný v roce 2008 Nobelovou cenou za medicínu spolu se svou kolegyní Françoise Barré Sinoussi za objev viru HIV, známý pro své odmítavé postoje týkající se Covidu a vakcín.

Nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier 15.01.2022v Miláně Foto: byoblu


Projev Luca Montagniera
Existují ukázky, mimořádné také pro mě, malých bakterií také ve střevech, které jsou plné virů. A to je boj bakterií a virů, který je třeba porazit i správnou výživou a hygienou. Není to jen vakcína, která léčí, ale kombinace léků, která tuto nemoc odstraní. Došlo k obrovské strategické chybě, něco bylo syntetizováno a izolováno, obrovská strategická chyba. Na rozdíl od toho, co bylo řečeno na začátku, tyto vakcíny nechrání vůbec, a to se pomalu dostává na povrch. To je dnes vědecky uznáváno všemi. Neříkají to jen vědecké experimenty, ale také všichni pacienti, na kterých byly účinky analyzovány, aby se to dokázalo. Místo ochrany, jak bylo řečeno, může to dokonce podporovat další infekce. Protein, který byl použit ve vakcínách na tento virus, je ve skutečnosti toxický, je to jed. Vakcína se nezrodila proto, aby zabíjela, ale aby chránila, došlo k mnoha úmrtím, dokonce i mladí sportovci mají závažné problémy kvůli této vakcíně . Dávat dnes dětem tyto vakcíny je absolutní zločin.


“Zastavme hromadné očkování”
Může také způsobit velmi závažná nervová onemocnění v mozku. Kvůli dlouhodobým účinkům této vakcíny je mnoho lidí, kteří umírají. Neurologické poruchy se mohou objevit i od první dávky, a nejen od druhé. Ani dnes nikdo nedokáže předpovědět, kolik z těchto lidí, kteří byli nyní očkováni, bude mít v budoucnu velké neurologické problémy. Žádám všechny své kolegy, aby absolutně přestali očkovat tímto typem vakcíny. Lékaři jsou dnes dokonale informováni o tom, co říkám, a proto by měli okamžitě zasáhnout, protože budoucnost lidstva je ohrožena. Mnoho zemí zapomnělo na léčbu, neexistuje pouze vakcína, ale existují také léky, které se nepoužívají a které velmi dobře fungují, jako jsou antibiotika.


Neočkovaní zachrání lidstvo”
Záleží na vás, především na neočkovaných, kteří jednou mohou zachránit lidstvo. Pouze neočkovaní budou moci zachránit očkované. Očkované, kteří budou muset v každém případě kontaktovat lékařská střediska, aby byli zachráněni. Musíme se vyvarovat naslouchání a dávání hlasu těm, kteří na to nemají právo, a nechat mluvit vědu. Opakuji: jsou to neočkovaní, kdo budou moci zachránit lidstvo.


Zpočátku se velké farmaceutické nadnárodní společnosti velmi zajímaly o vakcíny z ekonomického hlediska. To je nyní překonalo a my se musíme vrátit k úctě k vědecké pravdě. Je nutné pečlivě sledovat vývoj klinické situace, zejména u očkovaných osob 1, 2 nebo 3 dávkami, protože existují vědecké studie, které se týkají závažných onemocnění mozku. A musí být potlačeno to mlžení, které zasáhlo vědecké zprávy. Je důležité, aby byla medicína a vědecká pravda v médiích a v mainstreamu uvedena naprosto správně.


“Vědecký výzkum nekončí”
Zejména pro lidi, kteří mají jiné patologické stavy, jako je například rakovina, je velmi důležité, aby nebyli očkováni, protože do buněk se dostává hliník a ten je ještě více karcinogenní a proto místo léčení nemocných, je nechají zemřít ještě dříve. Výzkum pokračuje a já a celý můj tým pokračujeme ve výzkumu tohoto viru. Výzkum nekončí, ještě jsme nedospěli k zásadnímu bodu.
Člověk zvítězí, pokud se zaměří na zákon přírody a jen na to. Každý občan je svobodný a musí se také řídit politickými myšlenkami, využít nadcházejících voleb k vyjádření svého názoru.
Co bych dnes řekl mladému člověku? Musíte bezpodmínečně jednat, každý z vás, a najít pravdu schovanou za lží. Ať žije svoboda.”

To jsou slova Luca Montagniera během dlouhého dne v Miláně.

Ve středu 19.01.2022 od 21 hod. se dozvíte více v pořadu Studia Itálie na http://www.svobodne-radio.cz

Projev Luca Montagniera si můžete poslechnout např. v tomto odkazu, z jehož písemné části jsem projev přeložila: https://www.byoblu.com/2022/01/15/luc-montagnier-fermiamo-subito-vaccinazione-di-massa/?__cf_chl_f_tk=sDaZVHSKsTxl2wP7QLWXGau8MECjTtKAkuIM6BGNV3g-1642343492-0-gaNycGzNCJE

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...